ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FK TARAFTARI TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDA PLAY-OFF MAÇI İÇİN SİVAS'A AKIN EDİYOR

ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FK TARAFTARI TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDA PLAY-OFF MAÇI İÇİN SİVAS'A AKIN EDİYOR
Editör: Söyler Haber
02 Haziran 2024 - 15:45 - Güncelleme: 02 Haziran 2024 - 16:15


ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FK TARAFTARI TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA PLAY-OFF MAÇI İÇİN SİVAS’A AKIN EDİYOR

Iğdırlı taraftarlar Sivas’a doğru yola çıktılar.

TFF 2. Lig ekiplerinden Alagöz Holding Iğdır FK, 2 Haziran Pazar günü Sivas'ta oynanacak Play-Off finalinde 1461 Trabzon FK ile karşılaşacak. Iğdır FK, bu mücadeleyi kazanarak önümüzdeki sezon Trendyol 1. Lig'de yer almayı amaçlıyor.

Geçtiğimiz sezon TFF 3. Lig 2. Grup'ta şampiyon olarak TFF 2. Lig'e yükselen Alagöz Holding Iğdır FK, bu sezon ise Play-Off finaline kadar yükselme başarısı gösterdi. Bu gece 1461 Trabzon FK engelini aşarak hem Trendyol 1. Lig'e yükselmek hem de başarı grafiğini sürdürmek istiyor.

Cantürk Alagöz, Başkanlığında Iğdır FK başarılara imza atmaya devam ediyor. Bu akşam saat 20:00'de Sivas'ta oynanacak olan Play-Off maçında 40 otobüse yakın Iğdır FK taraftarını Sivas’a taşıdı.

Iğdır’da 40 yakın otobüs dolusu seyirci bu akşam saat 20:00'de Sivas'ta oynanacak olan Play-Off maçında tribündeki yerlerini alacak. 1461 Trabzon ile karşılaşacak olan Iğdır FK'ya destek vermek için Iğdırlı taraftarlar Türkiye’nin dört bir yanında Sivas’a akın ediyor.

Alagöz Holding Iğdır FK, taraftarı bu akşam saat 20:00'de Sivas'ta oynanacak olan Play-Off maçında tribündeki yerlerini alacak. 1461 Trabzon ile karşılaşacak olan Iğdır FK'ya destek vermek için kenetlenen taraftarlar, birlik ve beraberlik ruhuyla başarıya ulaşacaklarına inanıyorlar.

Maçı tribünden izleme şansı olmayan taraftarlar için karşılaşma, saat 20:00'de A Spor'da canlı olarak yayınlanacak.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum