TOKİ AĞRI'DA KONUT YAPMAYA DEVAM EDİYOR

TOKİ AĞRI'DA KONUT YAPMAYA DEVAM EDİYOR
Editör: Söyler Haber
05 Eylül 2021 - 12:24


TOKİ AĞRI’DA KONUT YAPMAYA DEVAM EDİYOR

AK Parti Hükümeti tarafından Türkiye genelinde yapılan TOKİ konutları, Ağrı’da yaptıkları konutların ardında şimdide 304 konut ile hizmetlerine devam ediyor.
 AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi: TOKİ Konutlarının geçici kabulünün bu ay içerisinde tamamlanmasını hedefliyoruz.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın, Ağrı'ya yaptırdığı 304 konutun inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

Ağrı Merkez’de TOKİ tarafından yapılan 304 Konut inşaatının son aşamada olduğunu ileten Çelebi hak sahiplerine teslim sürecini takip edeceklerini iletti.

Çelebi: Barınmadan sağlığa, tarımdan sanayiye her alanda hemşehrilerimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bu vesile ile TOKİ konutlarının şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Ağrı’mıza yatırımlarımız için hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum olmak üzere TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut’a ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.
 
Müteahhit firmadan bilgi alan Çelebi : 59.959.000 TL sözleşme bedeli ile yapılan konutlarımız toplamda 19 blok olup , 13 blok (3+1) ,6 blok (2+1) den oluşmaktadır. 3+1’ler 108 m²  brüt . 2+1’ler 85 m² brüt den oluşmaktadır.


2 adet çocuk oyun grubu ve 2 adet fitness grubu ile beraber kamelya ve oturma grupları yer almaktadır.
 
Bu ay içerisinde konutları tamamlayıp, TOKİ’ye geçici kabulü işlemleri yapılacaktır. En kısa sürede hak sahiplerine teslim sürecini takip edeceğiz.
İlimize şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.


 

 
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum