​​​​​​​TDV TARAFINDAN DİYADİN İLÇESİNDE KURBAN BAĞIŞ STARTI VERİLDİ.

Diyadin İlçe Müftüsü İbrahim Arvasi: Kurbanlarımızı paylaşarak kardeşlerimizle yakınlaşalım

​​​​​​​TDV TARAFINDAN DİYADİN İLÇESİNDE KURBAN BAĞIŞ STARTI VERİLDİ.
Editör: Söyler Haber
21 Haziran 2021 - 20:05 - Güncelleme: 21 Haziran 2021 - 20:13TDV TARAFINDAN DİYADİN İLÇESİNDE KURBAN BAĞIŞ STARTI VERİLDİ.
Türkiye Diyanet Vakfı Ağrı Diyadin Şubesi Kurban Bağışı Kampanyasına Start verdi.

Ağrı ili Diyadin İlçe Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Diyadin Şube Başkanı İbrahim ARVASİ, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.

Diyadin İlçe Müftüsü İbrahim Arvasi: Kurbanlarımızı paylaşarak kardeşlerimizle yakınlaşalım

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından "Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonuna Diyadin İlçe Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Diyadin Şube Başkanı İbrahim Arvasi, verdiği kurban vekaletiyle destek oldu.

İlk kurban vekaletini vererek Diyadin de 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonunu başlatan Müftü Arvasi, “Türkiye Diyanet Vakfımız, kuruluşundan bugüne kadar ‘dünyayı iyilik değiştirecek’ inancıyla, milletimizin hayır köprüsü olarak nice güzel hizmetlere vesile olmuş ve başta ülkemiz olmak üzere İslam coğrafyasında ve tüm yeryüzünde iyiliğin sembolü bir kuruluş haline gelmiştir. İyilikle dünyanın kalbine dokunan vakfımız, necip milletimizin cömertliği ve yardımseverliğini mahzun coğrafyalara taşıyarak Müslüman kardeşlerimizle gönül bağımızı inşa etmektedir.” dedi.

Türkiye Diyanet Vakfı'nın yurt dışı için kurban fiyatlarını 925 tl, yurt içi için ise kurban fiyatlarının 1.125 tl olarak belirlendiğini sözlerine ekleyen Müftü Arvasi; halkımızı kurbanlarını Türkiye Diyanet Vakfı'na bağışlamaya davet etti.
HABER: METİN KARİP: DİYADİN

 
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum