DOĞUBAYAZIT KAYMAKAMI EKİNCİ, EĞİTİM-ÖĞRETİMİ EĞİTİMCİLER İLE MASAYA YATIRDI

Doğubayazıt ilçesinde okuyan öğrencilerin eğitim-öğretimdeki son durumları, Ağrı ve ilçelerinin genelinde 8. ve 12. sınıf öğrencileri için yapılan Kazınım Değerlendirme sınavlarında Doğubayazıt’ta okuyan öğrencilerin neden başarısız oldukları hakkında yetkililerden bilgi aldı

 DOĞUBAYAZIT KAYMAKAMI EKİNCİ, EĞİTİM-ÖĞRETİMİ EĞİTİMCİLER İLE MASAYA YATIRDI
Editör: Söyler Haber
27 Aralık 2022 - 10:31


DOĞUBAYAZIT KAYMAKAMI EKİNCİ, EĞİTİM-ÖĞRETİMİ EĞİTİMCİLER İLE MASAYA YATIRDI

Doğubayazıt İlçe Kaymakamı Murat Ekinci, Doğubayazıt’ta eğitim-öğretimi masaya yatırdı.
İlçe Kaymakamı Murat Ekinci, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Kösen, şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımıyla Doğubayazıt Milli Eğitim Konferans salonunda yapılan toplantıda, ilçe genelinde 8. ve 12. sınıflarda gerçekleştirilen Kazanım Değerlendirme Sınav sonuçlarının analizi yapıldı.

Doğubayazıt ilçesinde okuyan öğrencilerin eğitim-öğretimdeki son durumları, Ağrı ve ilçelerinin genelinde 8. ve 12. sınıf öğrencileri için yapılan Kazınım Değerlendirme sınavlarında Doğubayazıt’ta okuyan öğrencilerin neden başarısız oldukları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Doğubayazıt ilçesinde eğitim-öğretimde öğrencilerin daha nasıl verimli olacakları ve ne gibi çalışmaların yürütüleceği, Ağrı il ve ilçe genelinde eğitimde öğrencilerin seviyelerini daha nasıl üstlere taşınacağı ve yetkililerin ne gibi çalışmalar yapacağı hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum