DİYADİN İLÇESİNDE GENÇLER SPORCU KAYMAKAMA ÇİÇEK TAKDİM ETTİLER

Diyadin Gençler Birliği Spor Kulübü futbolcusu, genç, dinamik ve çalışkan olan Kaymakam Karali’ye gençlere ve spora verdiği önem, ayrıca yaptığı maddi ve manevi katkılarından dolayı teşekkür ederek çiçek takdim ettiler

DİYADİN İLÇESİNDE GENÇLER SPORCU KAYMAKAMA ÇİÇEK TAKDİM ETTİLER
Editör: Söyler Haber
16 Mayıs 2023 - 13:53 - Güncelleme: 16 Mayıs 2023 - 14:20


DİYADİN İLÇESİNDE GENÇLER
SPORCU KAYMAKAMA ÇİÇEK TAKDİM ETTİLER

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 104. yıl dönümü ve Gençlik Haftası nedeniyle gençler, Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Karali’yi çiçekler ile makamında ziyaret etti.

Diyadin Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personel ve sporcuları, Gençlik Haftası olması sebebiyle, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemalettin Koran ve kurum antrenörleri, Kaymakam ve Belediye Başkan V. Mustafa Karali’yi ziyaret etti.

Diyadin ilçesinde yaşayan antrenör ve sporcular, ilçede sevilen, Diyadin Gençler Birliği Spor Kulübü futbolcusu, genç, dinamik ve çalışkan olan Kaymakam Karali’ye gençlere ve spora verdiği önem, ayrıca yaptığı maddi ve manevi katkılarından dolayı teşekkür ederek çiçek takdim ettiler.

Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan V. ziyarete gelen gençlerin ve Diyadin’de yaşayan tüm gençlerin Gençlik Haftasını kutladı.

Karali, "devlet olarak herzaman halkımızın ve gençlerimizin yanında olumuşuzdur. Diyadin ilçesindeki gençlerimiz için devlet olarak elimizde ne geliyorsa yapıyor ve yapmayada hazırız".

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum