Ağrı Valisi Varol, Doğubayazıt'ta Koronavirüs Denetimlerine Katıldı.

VALİ VAROL, KAYMAKAM AKPINAR, DOĞUBAYAZIT İLÇESİNDE KORONA VİRÜS DENETİMLERİNE KATILDILAR.

Ağrı Valisi Varol, Doğubayazıt'ta Koronavirüs Denetimlerine Katıldı.
02 Ekim 2020 - 20:14 - Güncelleme: 02 Ekim 2020 - 20:22

Ağrı Valisi Varol, Doğubayazıt'ta Koronavirüs Denetimlerine Katıldı.

Ağrı  Valisi Dr. Osman Varol, Doğubayazıt Covid-19 ile mücadele kapsamında, Doğubayazıt Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar ve ilçe protokol üyeleriyle, İnegöl caddesinde toplu yaşam alanlarında ve iş yerlerinde denetimler yaptılar.

Doğubayazıt’da Covid-19 ile mücadele kapsamı denetimine; Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Doğubayazıt Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar kamu kurum müdürleri katılım sağladılar.

Ağrı il ve ilçelerinde “Sağlık İçin Hepimiz İçin” parolasıyla yapılan iş yerleri denetimlerine Vali Varol, il ve ilçe protokol üyeleri, işletme sahiplerine tedbirler konusunda bilgilendirici ve rehberlik edici uyarılarda bulundular.
 
Koronavirüs ile mücadelenin temel prensipleri olan maske, mesafe ve temizlik kurallarını vatandaşlara hatırlan Vali Varol, kontrollü sosyal hayat döneminde tüm toplu yaşam alanları için belirlenen kurallara uyulması hususunda hassasiyet beklediğini belirtti.

 Ağrı il merkezinde ve ilçelerinde eş zamanlı olarak  denetim, uyarı ve bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirildi.
Şehit Ailelerine Ziyaret
Vali Dr. Osman Varol; Şehitler Mehmet Demir, Adem Demir, Haydar Demir, İsmail Demir ve Mehmet Demir’in Doğubayazıt’ta yaşayan ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Devletimizin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu ifade ederek, ailelerine sabır, şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyen Vali Dr. Osman Varol: ‘Şehitlerimizin bütün yakınlarına sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.

Sizler bize bu vatan uğruna canlarını feda etmiş aziz şehitlerimizin emanetisiniz. Şehit ailelerimiz milletimizin baş tacıdır.
 
Devletimizin her kurumunun kapısı sizlere her daim açıktır.' dedi.

Ziyaretinde Vali Varol’a, Doğubayazıt Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar eşlik etti.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum