Ağrı Valisi Varol "Çocuk Evleri Sitesinde" Kalan Çocukları 2020 Yılın Son Gününde Yalnız Bırakmadı.

Ağrı Valisi Varol "Çocuk Evleri Sitesinde" Kalan Çocukları 2020 Yılın Son Gününde Yalnız Bırakmadı.
Editör: Söyler Haber
31 Aralık 2020 - 19:43
Ağrı Valisi Dr. Osman Varol “Çocuk Evleri Sitesinde” Kalan Çocukları 2020 Yılın Son Gününde Yalnız Bırakmadı.
 
Vali Dr. Osman Varol; Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocukları 2020’nin son gününde yalnız bırakmadı.
Vali Dr. Osman Varol; Çocuk Evleri Sitesinde, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Rıza Çeçen, kurum personeli ve çocuklar tarafından karşılandı.
 Çocuklara şefkatle ilgilenen ve tek tek sohbet eden Vali Varol, çocukların doğum günü kutlamasına katılarak, yeni yaşlarının sağlık, başarı ve huzur getirmesi temennisinde bulunarak çocuklara hediyeler dağıttı.
 Bizlere emanet edilen çocuklarımızın huzurlu bir şekilde yetişmesinin ve geleceğe en güzel şekilde hazırlanmasının gayreti içerisinde olduklarını belirten Vali Dr. Osman Varol; çocuklarımızla oyunlar oynadı, istek ve taleplerini dinledik.
 Çocuklarla sohbeti sonrasında evlerde incelemelerde bulunan Vali Varol; yapılan sosyal, sportif ve akademik çalışmalar hakkında Erim'den detaylı bilgi aldı.
Çocuk Evleri Sitesinin amacının çocuklarımıza aile odaklı hizmet vermek olduğuna vurgu yaparak, burada yapılan işin hassasiyet gerektirdiğinin altını çizen Vali Varol, küçük bir operasyon geçiren bir çocuğu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletip hediyeler verdi.
 Ziyareti vesilesi ile çocukların yeni yıllını kutlayan Vali Varol; 2021 yılının çocuklarımıza sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesi temennisinde bulunarak, ziyaretlerini tamamladı.
Vali Varol’a ziyaretlerinde Vali Yardımcısı V./Taşlıçay Kaymakamı Murtaza Ersöz eşlik etti.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum