ADGC VALİ MUSTAFA KOÇ'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ YAPTI

Ağrı Dağı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sıddık Söyler ve Yön. Kur. Üyesi Servet Arslan, Ağrı Valisi Mustafa Koç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ADGC VALİ MUSTAFA KOÇ'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ YAPTI
Editör: Söyler Haber
17 Eylül 2023 - 12:47 - Güncelleme: 17 Eylül 2023 - 14:01
 

AĞRI DAĞI GAZETECİLER CEMİYETİ’NDEN
VALİ MUSTAFA KOÇ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ağrı Dağı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sıddık Söyler ve Yön. Kur. Üyesi Servet Arslan, Ağrı Valisi Mustafa Koç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Ağrı il ve ilçelerinin sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu.

Ağrı Dağı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sıddık Söyler ve Yön. Kur. Üyesi Servet Arslan, tarafından Ağrı Valisi Mustafa Koç’a bir plaket takdim edildi. Plakette şunlar yazılmıştı “Sayın Mustafa Koç, Ağrı İlimizde Vali olarak görev yapacağınız süre içerisinde göstereceğiniz üstün başarılı çalışmalarınız için şimdiden teşekkür eder, hayatınızda sağlık, mutluluk ve başlarılar dileriz”.

Ağrı Dağı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sıddık Söyler ve Yön. Kur. Üyesi Servet Arslan, yaptıkları açıklamalarında; “Vali beyi çok heyecanlı bulduk. Ağrı için bugüne kadar yapılan, yarım kalan ve bundan sonra yapılacak olan yatırımlar için biran evvel kolların sıvanmasını istiyor. Ağrı’da eğitim, sağlık, hayvancılık, tarım ve ekonomiye katkı sunacak vb. tüm konulara hakim olduğunu gördük. Vali Koç’un Ağrı’da siyasi, STK ve Ağrı halkı ile beraber Ağrı’nın ağrısını alacak ve kalkınması için birlikte çalışma arzusunu isteğini gördük. Ağrı Dağı Gazeteciler Cemiyeti olarak bizleri makamında kabul eden, hoş görü sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaretimiz için Valimiz Mustafa Koç’a Cemiyetimiz adına teşekkür eder, görevinden üstün başarılar dileriz”.


Ağrı Dağı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sıddık Söyler, tarafından beş başlık altında Ağrı Valisi Mustafa Koç’a yöneltilen sorular ve Vali Koç’un verdiği cevaplar, yakında sitelerimizde siz okuyucularımıza aktaracağız.
 
  1. Yıllar Önce Bıraktığınız Ağrı ve Bugün Gördüğünüz Ağrı Arasında Ne Fark Gördünüz?
  2. Ağrı Tarihini Değiştirecek ve Ağrı’nın Ağrısını Alacak Projeleriniz Nelerdir?  
  3. Ağrı İş Dünyasında Aranan Şehir Olacak mı?
  4. Doğubayazıt Halkı Vali Mustafa Koç’tan Ne İstiyor!..
  5. Doğubayazıt’ın Gelişimine Katkıda Bulunacak Konular Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir?
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum