SAKARYA KARDEŞ BELEDİYE TAŞLIÇAY İLÇESİNDE

SAKARYA KARDEŞ BELEDİYE TAŞLIÇAY İLÇESİNDE
Editör: Söyler Haber
05 Ağustos 2022 - 11:32SAKARYA BELEDİYE BAŞKANI. EKREM YÜCE KARDEŞ BELEDİYE TAŞLIÇAY İLÇESİNDE

Taşlıçay Belediyesi ile Kardeş Belediye olan Sakarya Büyük Şehir Belediyesi Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve çalışma ekibi Taşlıçay ilçesinde çeşitli yatırımlar yapmak üzere Ağrı’ya geldiler.

Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve çalışma ekibini Ağrı Havalimanında AK Parti Ağrı İl Başkanı Av. Halil Özyolcu Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir, Eleşkirt Belediye Başkanı Ramazan Yakut, Ağrı Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tunç, karşıladı.

Ziyaret Kapsamında Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile birlikte; İl Başkanı Av. Halil Özyolcu, Belediye Başkanı İsmet Taşdemir ve Protokol üyeleri Ağrı İl Valisi Dr. Osman Varol’u makamında ziyaret etti.

Ağrı iline ziyarette bulunan Başkan Ekrem Yüce, AK Parti il Başkanı Av. Halil Özyolcu, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir ve STK Başkanları ile beraber istişare toplantısı yaptı.

Ekrem Yüce Başkan Taşdemir ile beraber Belediye ve Halk Eğitim Merkezi destekleriyle açılan ve yaklaşık 40 kişinin çalıştığı Halı kursunu, ziyaret ederek, usta öğretici ve öğrencilerin çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Ekrem Yüce'ye Ağrı ilinin kültürünü ve tarihini görmek ve yatırımlar yapmak amacıyla Doğubayazıt ilçesinde bulunan tarihi İshak Paşa Sarayını ve Ahmed-i Hani Hz. Türbesinin ziyaret etti. Doğubayazıt Ziyaretinin ardından Saklı Cennet Balık Gölünü ziyaret etti.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum