​​​​​​​ERDOĞAN'IN KAYBETMESİNİ İSTEYEN BÜROKRATLAR !..

​​​​​​​ERDOĞAN'IN KAYBETMESİNİ İSTEYEN BÜROKRATLAR !..
Editör: Söyler Haber
29 Mayıs 2023 - 14:35 - Güncelleme: 29 Mayıs 2023 - 16:01


ERDOĞAN’IN KAYBETMESİNİ İSTEYEN BÜROKRATLAR !..

AK Parti tarafından ülke genelinde, Ağrı il ve ilçelerinde atanan birçok amir, müdür ve memur, AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu seçimleri kaybetmesi için yoğun bir çaba harcamışlardır. 

Hayallerinde göremeyecekleri mevki ve makam koltuklarına AK Parti tarafından getirilen kişilerin, 14 ve 28 Mayıs’ta yapılan seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı kaybetsin diye yaptıkları oyunlar akıllara durgunluk vermiştir.

Devletin vatandaşına götürdüğü bir hizmeti veya yaptığı bir yardımı, kendi cebinden yapıyormuş gibi takınan tavırlar, yapılan hizmetleri vatandaşın başına minnet edenler, bir işi yapmayacakları vakit de gidin Recep Tayyip Erdoğan size yapsın, konuşmalarıyla kendini ita amiri olarak görenler…

Kurumlarda devletini ve vatandaşını görmeyen? memurların çoğaldığı bir yerde, her partiye göz kırpan amir, müdür ve memurların kimden veya kimlerden destek aldıkları da meçhul!

Ali Kıran Baş Kesen amir ve müdürler kimlerin talimatları ve tavsiyeleri ile iş yapmaktalar?

Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti bu seçimde kaybedecek hayaline kapılanlar, kendi aralarında kurdukları gruplar, yaptıkları toplantılar, grup halinde davetlere katılmaları ve devlet dairelerinde, AK Parti gidiyor ben geliyorum çaka satmaları, "amirliğimiz, müdürlüğümüz ve memurluğumuzu şimdiden sağlamlaştıralım, seçimden sonra bana kimse dokunmasın, bakın ben de sizdenim" diyen amir, müdür ve memurlar,

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti bu seçimleri tekrar kazanmıştır. Şimdi bu tip insanların hangi hallere gireceklerini varın siz düşünün.
 
  • Dörtlü farlarını yakanlar,
  • Sola sinyal yakanlar,
  • Sağa sinyal yakanlar,
  • Bazıları da sinyallerini yakmış ama uyanık uyanık bekleyenler,

Hangi sendikanın, hangi amirin veya kişinin desteğini arkasına almış da güç zehirlenmesi yaşayıp “bir şikâyetiniz varsa buyurun nereye gidiyorsanız gidin” diyebilen, bu tarz memurların çoğaldığı bir toplumda, iç ve dış terör ve şer odaklarına karşı, canı pahasına Türkiye Cumhuriyeti devletini nasıl ayakta tutacak ve payidar edecektir.

Evet; Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığını, Cumhur İttifakı meclis çoğunluğunu kazandı.
Sizlere geçmiş olsun beyler. Sizler ve şer odakları kaybetti. TÜRKİYE KAZANDI.
AK Parti Milletvekili ve teşkilatlarına sahte gülücükler ile yanaşma vaktiniz gelmiştir.

Şimdi sinyallerinizi söndürün ve mevki makamlarınızda oturun, ama bu arada başımızın tacı olan vatandaşlarımıza da hizmet etmeyi ihmal etmeyin.

NOT: GELECEK YAZIMIZDA DOĞUBAYAZIT’TAKİ BÜROKRASİDE NELER OLUYOR?
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum