AĞRI VALİSİ VAROL, DOĞUBAYAZIT'TA EĞİTİM VE SAĞLIK'TA DEVAM EDEN YATIRIMLARI İNCELEDİ

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Doğubayazıt İlçesinde Yapımları Devam Eden Sağlık ve Eğitim Yatırımlarını Yerinde İncelemek Üzere Heyeti İle Beraber İlçeyi Ziyaret Etti.

 AĞRI VALİSİ VAROL, DOĞUBAYAZIT'TA EĞİTİM VE SAĞLIK'TA DEVAM EDEN YATIRIMLARI İNCELEDİ
Editör: Söyler Haber
29 Eylül 2022 - 23:11 - Güncelleme: 29 Eylül 2022 - 23:21AĞRI VALİSİ VAROL, DOĞUBAYAZIT’TA EĞİTİM VE SAĞLIK’TA DEVAM EDEN YATIRIMLARI İNCELEDİ

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Doğubayazıt İlçesinde Yapımları Devam Eden Sağlık ve Eğitim Yatırımlarını Yerinde İncelemek Üzere Heyeti İle Beraber İlçeyi Ziyaret Etti.

KAYMAKAMLIK ZİYARETİ
Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Doğubayazıt ilçesine yeni atanan Kaymakam Murat Ekinci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Doğubayazıt’ta gelen Vali Varol, Doğubayazıt ilçe kaymakamlığı bahçesinde çocuklar tarafından çiçekle karşılandı.  Varol, beraberindeki yetkililer ile birlikte Doğubayazıt Kaymakamı Murat Ekinci’yi makamında ziyaret etti ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’a Doğubayazıt ziyaretinde; İlçe Kaymakam Murat Ekinci, Ağrı İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüsamettin Erol, Ağrı İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, Milli Eğitim Müdürü İhsan Kösen, İl Sağlık Müdürü Çoşkun Daharlı, İlçe Sekreteri Erhan Tenekeci, Doğubayazıt Emniyet Müdürü Şükrü Solak, Doğubayazıt İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Alim Burak Çelik, eşlik ettiler.

ESNAF ZİYARETİ
Varol, Doğubayazıt esnafı ile bir araya geldi. Vatandaşlar ile sohbet edip iş durumları ile ilgili bilgi aldı.  Çocuklar ile sohbet edip hediyeler verdi.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE ZİYARET
Vali Dr. Osman Varol ve Doğubayazıt Kaymakamı Murat Ekinci ve beraberindeki heyet ile Doğubayazıt İlçesinde %95'i tamamlanan ve 20 adet diş ünitesine sahip 4543,26 m² alana inşa edilen Doğubayazıt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi binasında incelemelerde bulunarak, İl Sağlık Müdürü Çoşkun Daharlı’dan bilgi aldı.

EĞİTİM BİNALARINA ZİYARET
Doğubayazıt’ta yapım aşaması devam eden Ömer Çoktin Fen Lisesinin inşaat alanını ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve yetkililerden inşaatın son durumu hakkında bilgi aldı. Doğubayazıt ilçesi Merkez Mesleki ve Teknik Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve Doğubayazıt ilçesinde bulunan inşaatı tamamlanan anaokulu binasını ziyaret ederek Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek’ ten bilgi aldı.

İLÇE JANDARMA KOMUTANILIĞINA ZİYARET
Vali Dr. Osman Varol; Doğubayazıt Kaymakamı Murat Ekinci, Ağrı İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüsamettin Erol, Ağrı İl Emniyet Müdürü Nihat Özen ile beraber Doğubayazıt İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Alim Burak Çelik’i makamında ziyaret etti.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum