Söyler Haber – Doğubayazıt Haber, Ağrı Haber

Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Kösen Görevine Başladı

Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Kösen Görevine Başladı
Bu haber 21 Mart 2020 - 22:44 'de eklendi ve Bu haber 1.707 kez görüntülendi.

Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Kösen Görevine Başladı

Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından ataması yapılan İhsan Kösen yeni görevine başladı.

Kösen, Yenilikçi. Şeffaf, Katılımcı bir müdür görecekler.

Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan İhsan Kösen,20.03.2020 Cuma günü ilçe merkezine gelerek Doğubayazıt ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne giderek yeni görevine başladı.

Kösen, hayallerimi gerçekleştirmek için buradayım.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünü bitirdikten sonra Ağrı’nın çeşitli okullarında öğretmenlik ve okul müdürlüğü görevlerinde bulundu, Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu, Öğretmenler Anadolu Lisesi, son olarak Ağrı Necip Fazıl İmam Hatip Lisesinde müdürlük görevini yaptı.

Kösen, Antrenör ve Milli Boksör, Boks Branşında Dünya ve Avrupa’da ülkemizi temsil etmiştir.

Kösen, Söyler Habere yaptığı açıklamada ”Öncelikle görev yapacağım ilçemizin genel olarak eğitimdeki çıtasını yükseltmek hedefimiz olacak. Hayallerimi gerçeğe dönüştürmek için Doğubayazıt’ta görev yapacak olmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Çalışma arkadaşlarımızla beraber Doğubayazıt’ı eğitim-öğretimde çok üst seviyelere taşımak için canla başla çalışacağız. Sayın Bakanımız Ziya Selçuk göreve geldiği gibi önümüze 2023 Eğitim Vizyonu diye bir belge yani yol haritası koydu. Söz konusu belge, yolculuğumuzda öncelikli rehberimiz olacak. Ağrı Valimiz Süleyman Elban’ın liderliği, İl Milli Eğitim Müdürümüz M.Faruk Tekin’in eğitime getirdiği yenilikler ve eğitim aşkı bize her zaman güç verecektir. Doğubayazıt Kaymakamımız Zafer Engin’in destekleri ile yapacağımız çalışmalarla tarihi, turistik, kadim, şirin ilçemiz için çok güzel işler başaracağız. Hedeflerimize ulaşmada, ajandamızdaki projelerimizi hayata geçirmede bunu hep birlikte Doğubayazıtlı hemşehrilerimizle birlikte başaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.Bu göreve gelmemizde teveccüh gösterenlere ve bu ülkenin çocuklarına bir hizmet borcumuz var, bu bilinçle bu görevin sorumluluğunun bilincindeyim. Eğitimin olmazsa olmazı en değerlisi öğretmen arkadaşlarımla birlikte bu bayrağı daha yükseklere çıkarmaya çalışacağız.
Bu görevde tüm çalışma arkadaşlarım ve eğitim camiamızla birlikte, Doğubayazıt ilçe milli eğitim müdürlüğünde yeniliklere açık, şeffaf, katılımcı ve takım ruhuyla çalışarak arkadaşlarımızla beraber idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin sorunları yerinde çözümleyerek, eğitimde kalitenin oluşturulması için hep birlikte gayret göstereceğimize inancım tamdır.” dedi.

SÖYLER HABER

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
error: Content is protected !!